wtorek, 08 wrzesień 2015 21:49

8 września 2015 roku

Napisał

Jest śledztwo w sprawie rozmowy „gwiazdy” Bieńkowskiej z Kwiatkowskim z NIK-u. Fantastycznie, czyż nie? Oczywiście, że nie, bo śledztwo dotyczy tego, iż „rozmowa była nagrana nielegalnie”. Nie w sprawie tego, że ta banda jawnie przyznaje się do doprowadzenia państwa do poziomu republiki bananowej, a tego że ktoś się o tym dowiedział. Republika Okrągłego Mebla w pigułce.

Musiał być telefon z Brukseli bo premierzyca oświadczyła, że „możemy przyjąć więcej niż 2 tys. >uchodźców<”. Ta baba ma mniejsze prawo do decydowania niż przeciętna kobieta w islamie. Może stąd jej zamiłowanie do ich przyjmowania?

Korwin wypowiedział się w EuroŻłobie. GóWno tradycyjnie nazwało jego wypowiedź skandaliczną. A powiedział tylko, że gdybyśmy zlikwidowali zasiłki to imigranci by tu nie przyjeżdżali. Oczywista oczywistość, ale jako, że powiedział to Korwin to jest to „skandaliczne”. Typowe 25 lat wolności.

Tymczasem pewien nowozelandzki polityk stwierdził, że jako uchodźców można przyjmować jedynie kobiety i dzieci. A mężczyznom każe walczyć. W Europie by go zjedli. Ale, że żyje na Antypodach może mieć gadanie europejskich elit w głębokim poważaniu. A może by tak rzucić wszystko i wyjechać do Nowej Zelandii?

Rzecznik Prawo Obywatelskich stwierdził, że różnicowanie „uchodźców” pod względem religii jest sprzeczne z prawami człowieka. Jak powszechnie wiadomo islamiści są na tym punkcie bardzo wrażliwi. I bezwzględnie ich u siebie przestrzegają.

W sumie to fascynuje mnie to poparcie lewactwa dla islamistów. Naprawdę są tak oderwani od rzeczywistości, że wierzą, że tym z LGBTQWERTY i feministkom będzie lepiej pod islamskimi rządami?

Misio Kamiński o rewelacjach „Newsweeka” na temat Dudy-związkowca stwierdził: „Jedni wierzą w sztuczną mgłę, puszki i glosy z wiadra, ja wierzę redaktorowi Lisowi”. A jeszcze niedawno wierzył w „sztuczna mgłę”. Widać jego wiara zależy od miejsca na liście wyborczej.

Wybitny ekspert TVN – Kazio Marcinkiewicz trafił do szpitala. Widać rozwód z równie inteligentna Isabel go wykończył. Na szczęście Giertych czuje się dobrze, więc luki w TVN nie będzie.

Skoro jesteśmy przy Giertychu to Mr Twitter poparł go w wyborach do Senatu, jako tego, który miał tyle jaj żeby odsunąć PiS od władzy. A może być chobielińczyku przypomniał zasługi Romcia jako szefa MEN?

Franciszek tym razem zapowiedział ułatwienie „rozwodów kościelnych”. Ma to trwać góra 45 dni. Zdąży do końca września rozwiązać Kościół i sprzedać Watykan Żydom czy dłużej mu się zejdzie?

Czytany 2243 razy