piątek, 24 czerwiec 2016 22:27

24 czerwca 2016 roku

Napisał

Kaczafi dopiął swego. Rozwalił Unię. Serio, ten Brexit to jego wina. Skoro twierdzi tak rzecznik PO to musi być prawda.

witczak

Referendum wygrali zwolennicy odejścia. I co z tego? Na dzisiaj nic. Bo jeszcze mogą np. olać wyniki referendum. Tymczasem u nas? Z mediów polskojęzycznych dowiedzieliśmy się m.in. że: złoty będzie najsłabszą walutą na Świecie (tak, w wyniku wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii, logiczne!), deportują z Anglii Polaków (prawdopodobnie już wsadzają ich w Herculesy i będą zrzucać nad Pustynią Błędowską), nie będą chcieli polskich piłkarzy, nawet Wojciecha Szczęsnego deportują. I niech mu się nie wydaje, że skoro gra w Romie to Rzym nie jest  brytyjski. Padną strefy Euro i Schengen (i nie ważne, że Brytyjczycy nie byli w żadnej z nich!), a poza tym stracimy tanie wakacje na wyspach... Nigdy już nie zobaczę złotych plaż Grimsby...  Nawet „Gry o Tron” nie będzie... Spełniło się właśnie wielkie marzenie Kononowicza.

Oczywiście za wszystkim stoi Kaczafi. Prawdopodobnie żeby przykryć sprawę Trybunału.

A jak będzie na prawdę? Pracujących obcokrajowców nikt nie ruszy, wywalą pasożytów na zasiłkach, polskich piłkarzy brać będą, bo będą to regulować ich wewnętrzne przepisy, a „Gra o Tron” to nie klan i sądzę, że raczej twórcy na tym zarabiają. Nie wiem tylko dlaczego złoty ma osiągnąć kurs walut afrykańskich...

Premier Kamerun (pozdro Rychu!) zapowiedział podanie się do dymisji. Z kolei panowie Tusk, Juncker, Schmit i inne Timmermansy mają się dobrze i zapowiadają... głębszą integrację.  Rozumieją z tego tyle co Platforma z wyników wyborów.

Na szczęście postanowili bronić demokracji. Juncker przytomnie zauważył, że politycy nie powinni słuchać swoich wyborców, przegrani żądają powtórzenie referendum, a Władyka zauważył, że  „Milion ludzi decyduje o kilkuset milionach. Przytłaczający rodzaj głupoty demokratycznej!”. Na szczęście jest KOD, który ma szansę pokazac Brytyjczykom walkę w obronie wspólnych wartości.

Acha... jakbyście zapomnieli: za wyjściem głosowali starzy, niewykształcenie z małych ośrodków. Strasznie duże mają te małe ośrodki na tych wyspach.

Swoją drogą wyniki referendum na drugi dzień... I może jeszcze bez konferencji PKW?

Kaczafi prowadzi antyunijną politykę mówiąc, że miejsce Polski jest w Unii. Faktycznie, chce rozpadu Unii.

Wracając do Polski.

Prokuratura chce uchylenia immunitetu prezesa NIK. Chodzi o słynne nagrani z afery taśmowej, gdzie Kwiatkowski obiecuje zatrudnienie. Poprzednicy nie dali odebrać. W związku z demokracja oczywiście.

Nasi dzielni funkcjonariusze przesyłali sobie plany zabezpieczeń szczytu NATO... zwykłymi, nieszyfrowanymi mailami. Brawo. Może trzeba było faks do ISIS wysłać?

Michnik raczył się wypowiedzieć w ukraińskiej prasie: "Gdyby w Polsce był Majdan, to władze użyją siły, będą strzelać". A jakby tak załatwić to równie pokojowo jak na Ukrainie? Kaczafi słyszy?

75% udziałów w Koronie Kielce kupili Senegalczycy... To jest tak absurdalne, że nawet nie będę komentował.

Wystarczy...

Czytany 3485 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 czerwiec 2016 22:33